Etiket arşivi: jessica alba elbiseleri

Ünlü Stili: Jessica Alba

Jessica Alba, günlük hayatında genelde rahat giyinmeyi seviyor. Kendini genelde boyfriend jeanler, bol trikolar, gömlekler, babet ve çizmeler ile görüyoruz. Şalları ve uzun hırkaları da en çok kullandığı parçalar.. Jessica Alba’nın stilini inceleyelim.

Okumaya devam et

2011 BAFTA Ödülleri Kırmızı Halı

2011 BAFTA ödülleri bu yılki sahiplerini buldu. Londra’ da düzenlenen gecede, tabiki de kırmızı halı görüntüleri en dikkat çeken anlardandı. Ünlüler yine ünlü markaların şık tasarımları ile kırmızı halıda boy gösterdiler. Jessica Alba’nın Atelier Versace elbisesini çok beğendim. Rengi ve tasarımı gerçekten çok güzel. Emma Watson, Valentino marka hafif tonlarda bir elbise tercih etmiş fakat elbisenin önden duruşu pek hoşuma gitmedi, arkadan görünümünü daha çok beğendim. Gemma Arterton ise Yves Saint Laurent marka, siyah üzerine safir mavisi kurdelalı elbisesi ile oldukça şık görünüyor.

Yaz sezonu geliyor. Mezuniyet veya düğünlerde ne giyeceğim diyorsanız, Gemma Arterton’ın elbisesi benzeri bir elbise diktirebilirsiniz. Gerçekten hem sade hem de şık olmayı başarabilmiş. Jessica Alba’nın da elbisesi çok şık fakat dikimi zor olabilir, sormakta fayda var. :)

BAFTA Ödüllerini kazanan isimler ve kırmızı halı görüntüleri…

Okumaya devam et