2010 trendleri yazıları..

1 Jean 3 Farklı Tarz

Gardrobumuzdaki kıyafetleri daha kullanışlı bir şekilde giymeyi isteriz.. Alırken biraz dikkat etmek gerekir tabi ama konu alışveriş olunca düşünmeye pek vakit kalmaz bilirim elimize geçeni alırız. 🙂 Durum böyle olunca biryere gidilirken neyi nasıl giysem diye gardrobun önünde geçirilen dakikalar birbirini izler.. Bu durumdan aklıma gelen bir fikirle 1 parça kıyafeti nasıl ve nelerle tamamlayabiliriz dedim ve sizede faydası olmasını umut ederek paylaşmak istedim..

Trend Alarm: Dantel

2010 2011 kışının vazgeçilmez trendlerinden biri de dantel. Dantel detayı etek, elbise ve bluzlarda hatta bu sezon ayakkabı ve çantalarda bile kullanılıyor. Birçok ünlü markanın koleksiyonlarında dantel oldukça ön planda. Sizde danteli gardrobunuzda mutlaka bulundurun. Dantel trendini yakalamak için bluzlarınızın yakasına, eteklerinizin ucuna bulduğunuz dantel parçalarını dikebilirsiniz.

Askere gidiyoruz!

Bu sezonda birçok markanın koleksiyonunda gördüğümüz military tarzı herkes tarafından beğeniliyor. Kıyafetlerde küçük aksesuarlar ile yaratılan army görünümü yeni bir tarz olarak kendini kabul ettirdi. Zincir, kıyafet üzerinde bolca kullanılan düğme, apoletler, raptiye görünümlü metaller, army gömlek ve ceketlerle asker modası yakalanıyor. ________________________________________________________________________________ The army trend is so widespread in this season and looks like everybody like this trend. The military look is created with …