topshop yazıları..

Topshop 2012 İlkbahar/Yaz

Topshop, 2012 ilkbahar/yaz lookbook’larından yaz sezonu için hazırlanan koleksiyona göz atalım. Topshop 2012 yazı için surf luxe, spring equinox, diner ve south pasific isimli dört farklı lookbook hazırlamış. Topshop koleksiyonunda, mercan, beyaz, lila, pembe, bebe mavisi ve turkuaz gibi mavi tonları, limon sarısı renkleri öne çıkıyor. Dantel, payet, metalik görünümlü ayakkabı ve aksesuarlar, pileli etekler, geometrik ve etnik desenli pantolonlar da koleksiyonda dikkat çeken parçalardan.

Topshop Magazin ile İlkbahar Yaz 2011

Topshop, ‘214 Magazine’ isimli çıkardığı dergi ile 2011 ilkbahar yaz sezonundan ipuçları veriyor. Makrome örgüler, geniş kesim pantolonlar, çiçek desenleri, püsküller, platform topuklar, hasır şapkalar, yılan derisi deseni ve şifon elbiseler…  Ayrıca bahar sezonu için aksesuarlar ile ilgilide ipuçları verilmiş. Puantiyeli espadriller, denizci halatından kemerler, iri yüzükler ve geniş kenarlı hasır şapkalar baharda kullanabileceğiniz aksesuarlardan..

Topshop Unique İlkbahar Yaz 2011

Londra moda haftasının ikinci gününde Topshop Unique İlkbahar/Yaz 2011 defilesi gerçekleşti. Topshop’ un koleksiyonunda, beyaz, kırmızı, sarı ve turuncu renkleri öne çıkıyor. Şifon elbiseler, taşlamalı ve parlak taş süslemeli denimler, süet ve ipek kumaşlar dikkat çekici. Ayrıca platform topuklu, bolca tokalı ve püsküllü ayakkabılar da dikkat çeken ayrıntılardan. Asimetrik kesimler ile elbiselere hareketli bir görünüm kazandırılmış. Çantalarda uzun askılar ve püsküller kullanılmış. Hareketli şifon elbiseler …