reklam kampanyaları yazıları..

2012 İlkbahar/Yaz Reklamlarına Devam

2012 ilkbahar/yaz reklamları büyük bir hızla yayınlanmaya devam ediliyor. Yeni kampanyalardan hariç, markaların kampanya görsellerinin devamı bile hızla yayınlanıyor. Yetişebildiğim kadarıyla paylaşmaya çalışıyorum. Yeni kampanyalara ve devam görsellerine bakalım.. Miu Miu, D&G, Elie Saab, Chloe, Lanvin 2012 reklam kampanyaları ve Dolce&Gabbana, Prada kampanyasının yeni görselleri. Galeriden hepsine bakabilirsiniz. Prada’ya pililer ve alev desenleri hakim. İlk yayınlanan kampanya görsellerinde arabalar üzerinde dikkat çeken alevleri, çantaların, üstlerin …

Mulberry 2012 İlkbahar/Yaz Reklam Kampanyası

  Mulberry 2012 ilkbahar/yaz reklam kampanyasını görünce işte budur dedim. Yazı anımsatan, en dinamik, en renkli, yaz gibi capcanlı, rengarenk, şeker dolu bir kampanya olmuş. Dondurma ve şekerler ağız sulandıran cinsten. Sarı, yeşil ve şeker pembeleri görsellere rengarenk bir hava katmış. Ayrıca renkli desenler ve camel, pudra gibi tonlarda bulunuyor.. Tim Walker’ın elinden çıkan fotoğraflarda, Frida Gustavsson ve Lindsey Wixson modellik yapıyor.

Max Mara Studio İlkbahar 2012 Reklam Kampanyası

Max Mara reklam kampanyasına göre Max Mara Studio görselleri daha renkli, daha canlı olmuş. Yazı hatırlatan insanın içini açan reklam kampanyası Giampaolo Sgura tarafından fotoğraflanmış. Modellerin taş gibi tanımına tam olarak uydukları görsellerde Toni Garrn ve Ymre Stiekema modellik yapıyor. Kıyafetler ise oldukça renkli. Pembe, yeşil, turuncu gibi geçtiğimiz yaza hakim olan renkleri görüyoruz. Ayrıca beyaz ve siyahlara da ağırlık verilmiş. Desenler harika!!