2012 Nars yaz oje renkleri yazıları..

Nars 2012 Yaz Koleksiyonu

Nars, 2012 yazı için hazırladığı makyaj koleksiyonunu görücüye çıkardı. Öncelikle oje rengini çok sevdiğimi söylemek isterim. O nasıl tatlı bir pembedir öyle! Ayrıca farlarda da yine pembeler ve pudralar harika duruyor! Dudaklar için genelde koyu tonlar tercih edilmiş. Ayrıca petrol mavisi ve mor renklerindeki ikili far da akşamlar için çok ideal. Ürünlerin daha büyük resimleri için galeriye bakabilirsiniz.. Nars İlkbahar 2012 koleksiyonu için de bu …

Nars 2012 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Nars 2012 ilkbahar koleksiyonunda tüm renkler var. Kırmızıdan elektrik mavisine, bordoya, mora ve hardal sarısına kadar bir çok renk bulunuyor. Modelde kullanılan mavi rengini çok beğendim. Daha öncede 2012 makyaj trendlerinde gözlerde okyanus renkleri etkisini yazmıştım. Nars’ın koleksiyonunda, ruj renkleri biraz daha koyu tonlarda tercih edilmiş. Oje renginede bayıldığımı söylemeliyim! Ürünleri daha yakından incelemek isterseniz galeriye bakın.

2012 Oje Renkleri

2012 yazının oje renkleri neler göz atalım.. Hem pastel tonlar hem de canlı renkler bu yaz bizi bekliyor. Turuncu, kırmızı, sarı, pembe, elektrik mavisi gibi canlı rneklerin yanı sıra lila, uçuk yeşil, şeftali pembesi gibi daha pastel tonlarda bulunuyor. Essie, Chanel, YSL, Dior, Givenchy, Nars, O.P.I gibi ünlü markaların 2012 yaz oje renklerine bakarak yaza hazırlanın! Chanel 2012 yaz ojelerinin sürüldüğünde nasıl durduğuna buradan bakabilirsiniz.