2012 yaz oje trendleri yazıları..

2012 Bahar Oje Renkleri

2012 bahar oje renkli cıvıl cıvıl.. Bu bahar oje renklerinde canlı pembeler, turkuaz, bebe mavisi, fıstık yeşili, nane yeşili, lila, uçuk pembe gibi renkler var. Bence bu seneki popüler olacak oje renkleri, mavi ve yeşilin en güzel tonları. Chanel, Dior, Essie gibi oje trendlerini belirleyen markaların renkleri harika! Bakalım markalarda hangi renkler var.. Daha önceden defilelerde kullanılan ojeler ve  2012 oje renkleri ile ilgili yazdığım yazılara …

Defilelerden 2012 Oje Trendleri

2012 oje renklerini daha önceden yazmıştım. Şimdide ünlü markaların defilelerinden göze çarpan oje trendlerine bakalım. Tırnaklarda artık daha görsel ve hareketli trendler çıkmaya başlıyor. Mesela, geometrik şekiller, tırnaklara uygulanan çizgiler,puantiyeler, yarım ay manikürler gibi. Ayrıca kırmızının tonları ve metalik renklerde dikkat çekiyor. French, krem, rakı beyazı, uçuk pembe, bej gibi renklerde defilelerde kullanılan ojelerden.  

2012 Oje Renkleri

2012 yazının oje renkleri neler göz atalım.. Hem pastel tonlar hem de canlı renkler bu yaz bizi bekliyor. Turuncu, kırmızı, sarı, pembe, elektrik mavisi gibi canlı rneklerin yanı sıra lila, uçuk yeşil, şeftali pembesi gibi daha pastel tonlarda bulunuyor. Essie, Chanel, YSL, Dior, Givenchy, Nars, O.P.I gibi ünlü markaların 2012 yaz oje renklerine bakarak yaza hazırlanın! Chanel 2012 yaz ojelerinin sürüldüğünde nasıl durduğuna buradan bakabilirsiniz.