bershka ürünleri yazıları..

Bershka Yeni Aksesuarları

Bershka’nın yeni koleksiyonlarından aksesuarlarına göz atalım.. Fötr şapkalar, meyve figürleri, ince şallar Bershka’da gördüğümüz yeni aksesuarlar arasında.. Kolyeler, bilezikler ve yüzükler oldukça renkli aynen Bershka 2012 Yaz lookbook gibi.. =) Ananas figürlü kolyeye bayıldım! Çok şirin değil mi? Kırmızı bileklik de sevdiklerim arasında. Tam yaz günlerine göre canlı bir renk gündüz haricinde gece de çok şık durur. Bunlarda yine ananas desenli ve renkli desenler ile …

Bershka 2011 Ekim Lookbook

Bershka ekim ayı lookbook’u yayınlanmış. Sarı, bordo, siyah ve kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılmış. Desenli elbiseler, geniş pantolon, motorcu tarzı ceketler, trikolar, mini montlar dikkat çeken parçalardan. Bu sezon geniş paça pantolonları ve yılan derisi desenini mutlaka edinmelisiniz.. Diğer görseller için..

Bershka Haziran Lookbook

Bershka haziran lookbook’unu yayınladı. Görseller cıvıl cıvıl, rengarenk insanın içini açan cinsten. Kıyafetler de ayrı bir güzeller! Tam yaza uygun mini şortlar, mini etekler, straplez bluzlar… Renkler capcanlı, kırmızılar, sarılar, yeşiller, maviler… Bu sezon jean şortların yanında renkli şortlar ve pantolonlarıda çok göreceğiz. Ayrıca renkli blazer ceketlerde oldukça revaçta. Renkli çizgililer, pötikareler ve desenler bershka’da sık sık gördüklerimiz..

Bershka Yılbaşı Serisi

Bershka yılbaşı serisinde payetli, parlak taşlı ve yaldızlı kumaşları görüyoruz. Mini elbise modası bershka yılbaşı serisinde de kullanılmış. Straplez elbise ve büstiyer arayanlar bershka’ya mutlaka bakmalı.. Bershkanın yılbaşı için çıkan serisinde siyahtan başka bir renk göremedim, açıkcası kırmızı veya leoparlı birşeyler bekliyordum.