en yeni moda yazıları..

Trend: Neon Kemerler [Neon Belts]

Uzun bir ara verdikten sonra yeni bir trendle başlayalım dedim. Havalar ısındı, yaz trendleri konuşulmaya başlandı. Bende size bu trendleri kaçırmadan yazmaya çalışıyorum. Neon renkler uzun zamandan beri hayatımızda. Parlak ve canlı renkleri orataya çıktıklarından beri herkes pek sevdi. Hala da kullanılmaya ve trend olmaya devam ediyorlar. Ama bu sıralar en çok da kemerlerde kullanılıyorlar. Sıcak günlerde rahat rahat giydiğiniz elbisenizin üzerine parlak renkte bir …

Baharın Gelmesi Şerefine!

Bahar geldi artık! Güneşli günler, uçuş uçuş elbiseler, tiril tiril bluzlar bizi bekliyor! Baharın en sevdiğim yanıda bu ya zaten. Romantik etek ve üstler, elbiseler, skinny jeanler ve salaş hırkalar, gömlekler ve ceketlerin ortaya çıkma zamanı geldi. Pudra rengi, beyaz, çiçek desenleri ise tam baharlık. Baharın şerefine şirin şirin kombinler topladım sizin için ve bunları bu postta paylaşayım dedim. Keyifli güneşler.. =)

Trend: Zarf Portföyler [Envelope Clutches]

Portföy çantalar gece gündüz hayatımıza girmiş bulunmakta. Portföylerin küçük olanlarını genelde akşam ve gece kullanmayı tercih ediyorum. Büyük olanları ise gündüze daha çok yakışsa bile gecede modeline göre kullanabiliyorum. Bugünlerde portföylerde çok tercih edilen bir model var ki, her tarz kıyafetle çok hoş görünüyorlar. Son zamanlarda zarf portföylerin popülerliği gittikçe artıyor. Buyrun zarf portföy modelleri..