gisele bündchen yazıları..

Gisele For H&M Lookbook

H&M, sonbahar koleksiyonunu Gisele Bündchen ile tanıttı. Geçtiğimiz günlerde kampanya görselleri yayınlanmıştı. Gisele for H&M koleksiyonunun yayınlanan lookbook’unda navy tarzda palto ve ceketler, haki ve beyaz renklerde skinny jeanler, krem rengi kazak ve ipek gömlekler, yüksek topuklu bootie’ler, tüylü yelek ve kazaklar öne çıkan parçalar arasında. Lookbook’a genel olarak haki yeşili, krem ve siyah renkleri hakim.

2012 İlkbahar/Yaz Reklam Kampanyaları

Salvatore Ferragamo 2012 ilkbahar/yaz reklam kampanyaları yayınlanma hızına yetişemiyorum her gün yeni bir kampanya görseli görüyorum. Tekrar toplu bir reklam kampayası yazısı yapmak en iyisiydi. Gisele Bundchen reklam kampanyalarında üçüncü kez boy gösteriyor. Daha öncede Givenchy ve Versace reklam görsellerinde görmüştük. Buradan bakabilirsiniz. Bu defa Noah Mills ile birlikte Salvatore Ferragamo kampanyasında görüyoruz. Giorgio Armani görselleri Mert&Marcus tarafından fotoğraflanmış. Model olarak Milou van Groesen yer alıyor. …

İlkbahar Yaz 2012 Reklamları

Markalar, ilkbahar/yaz 2012 reklam kampanyalarını yayınlamaya başlıyor. Givenchy ve Versace görselleri, yaptıkları işe her zaman hayran kaldığım Mert & Marcus elinden çıkmış. Yine iki markada da Gisele Bündchen yer alıyor. Burberry reklam kampanyaları, Mario Testino elinden çıkma. Adriana Lima’nın bulunduğu Haiti’de çekilen Donna Karan görselleri ise Russell James tarafından fotoğraflanmış.