haftanın en iyi giyinen ünlüleri yazıları..

Haftanın En İyi Giyinen Ünlüleri

Haftanın en iyi giyinen ünlülerine bakalım.. Kim Kardashian’ın metalik rengi elbisesini bu sefer beğendim. Jennifer Aniston Dolce&Gabbana marka uzun elbisesi ile çok şık görünüyor. Elbiseye bayıldım diyebilirim. Ayrıca Jennifer Aniston’ın bu haftadaki diğer elbisesini de beğendim. Black Swan‘dan sonra kırmızı halıda kuğu figürlü elbiseler trendi başladı ama Hailee Staeinfeld’in kuğu desenli elbisesini pek beğenmedim.

Haftanın En İyi Giyinen Ünlüleri

Haftanın en iyi giyinen ünlülerine göz atma sırası.. Leighton Meester’ ı her hafta, ‘haftanın iyileri’nde görmeye ben alıştım artık.  Yine değişik, sade ve şık elbisesi ile gayet başarılı bence. Minka Kelly’ninde sade nude tonundaki eteği hoşuma gitti. Rachel Bilson’ ın deri detaylı elbisesi çok şık gerçekten! Claire Danes’in SAG Ödül Töreninde giydiği Louis Vuitton marka çiçek desenli elbisesinin renklerini çok beğendim.

Haftanın En İyi Giyinen Ünlüleri

Haftanın en iyi giyinen ünlülerini yazmıyordum bir süredir. Bu hafta yazmaya karar vermiştim biraz gecikti biliyorum ama bu haftanın en iyi giyinenlerine bir göz atalım. Yani geçen haftanın.. 🙂 Anne Hathaway’ ın Golden Globes da giydiği elbisesi zaten çok hoşuma gitmişti, çok şık bir elbise bunu söylememe gerek bile yok. Gwyneth Paltrow’un pembe Azzedine Alaia elbisesinide çok beğendim topukluları ile çok şirin görünüyor. Leighton Meester’ın …