Kate Moss yazıları..

Kate Moss for Mango 2012 Kış Kampanyası

Mango’nun kış reklam kampanyasında Kate Moss yer alıyor. Kate Moss yine her bir parçayı harika taşımış demeden geçemeyeceğim. Mango’nun koleksiyonundan ipuçlarına gelirsek, çok düğmeli kabanlar yine bu kış bizimle olacak gibi görünüyor. Ayrıca, salaş kazaklar, gold detaylar, sivri burun topuklular, havuç model pantolonlar, ceketler, siyah mini elbiselerde koleksiyonda gördüklerimden..

Kate Moss ile Mango 2012 İlkbahar

Mango ile Kate Moss yeniden birlikte! =) Mango’nun 2012 İlkbahar çekimlerinde Kate Moss’u görüyoruz. Uzun zaman Kate Moss ve Mango çalışmasına alıştığımdanmıdır bilemiyorum ama Mango’ya en çok yakışan kişi Kate Moss bence. Mango’nun ilkbahr koleksiyonunda, pileli elbise ve etekler, ispanyol jean, metalik renkler, siyah beyaz birlikteliği dikkat çekiyor. Mango 2012 ilkbahar lookbook’da burada..

Altın Rengi Nasıl Giyilir

Işıltılar, payetler, simler, altın, gümüş, bronz renkleri, metalik trendi yükseldikçe bu renkler günlük hayatımızada dahil oldu. Artık Metalik ve parlak renkleri sadece geceleri değil gündüz de giymeyi tercih ediyoruz. Peki zaten başlı başına çok gösterişli duran bu renkleri nasıl giymeliyiz? Bunun için ünlülerden ve sokak stillerinden örneklere bakalım.. Genellikle siyah ve daha az iddaalı renkler ile kullanılmış.

Louis Vuitton 2012 İlkbahar Yaz Defilesi

Louis Vuitton ilkbahar yaz 2012 defilesini Kate Moss ile yaptı. Zarif ve romantik bir çizgiye sahip olan koleksiyonda genelde soft renkler kullanılmış. Organza ve nakış süslemeli kumaşlarla yapılan kıyafetler dantellerle, tüylerle ve iri düğmeler ile tamamlanmış. Beyaz, fildişi, lila, somon, sarı ve hafif mavi tonları koleksiyonda gördüğümüz renkler.. Defilenin diğer resimleri için..