louis vuitton reklam kampanyaları yazıları..

Louis Vuitton 2012 İlkbahar Yaz Reklamları

Louis Vuitton 2012 ilkbahar yaz sezonu için tam anlamıyla şeker gibi bir kampanya hazırlamış. Kış gününde insanın içini açan, cıvıl cıvıl bir kampanya olmuş. Kampanya fotoğrafları Steven Meisel elinden çıkmış. Bu görseller ilkbahar yaz sezonu için hazırlanan kampanyalardan en beğendiklerim oldu. En güzel işlerden biri olmuş bence.  Kampanyanın yüzleri ise Daria Strokous ve Kati Nescher.

Louis Vuitton Speedy Bandouliere Bags

Louis Vuitton yeni koleksiyonu Speedy Bandouliere çantalarının reklam görsellerini yayınladı.Koleksiyonda Caroline Sİeber modellik yapmış. Klasik Louis Vuitton çantalarının farklı boyutlardaki ve farklı şekillerindeki çantalardan oluşan koleksiyonda dört yeni farklı boyut bulunuyor ve çıkarılabilir uzun askısı sayesinde farklı şekillerde de kullanabilme şansınız bulunuyor.

Louis Vuitton 2011 İlkbahar/Yaz Reklamları

Louis Vuitton 2011 İlkbahar/Yaz  sezonu reklam görsellerini yayınladı. Louis Vuitton, daha önce paylaştığım Spring 2011 RTW koleksiyonu ile aynı tarzda bir kampanya hazırlamış. Yine tümüyle dantel ve püsküllerden oluşan elbiseler dikkat çekiyor. Metalik renklerde parlak kumaşlar ve saten kumaşlar da kullanılmış. ayrıca çantalarda renklenmiş ve biraz küçülmüş gibi görünüyor.. Makyajda dikkat çeken detaylar ise koyu renk rujlar ve bronz-bakır tonlarındaki farlar.