mango 2012 kış ürünleri yazıları..

Mango 2012 Aralık Lookbook

Mango’nun aralık koleksiyonunda, siyah, beyaz ve kırmızı ana renkler olarak kullanılmış. Bol kesim pantolonlar ve havuç modelleri ilk olarak dikkatimi çeken parçalardan. Ayrıca, blazer ceketler ve kalın trikolar da sık kullanılmış. Aralık ayında olmamız nedeniyle, yaklaşan yılbaşının etkisi de lookbook’a yansımış ve elbiseler dikkat çekici hale getirilmiş. Kırmızı ve siyah en çok tercih edilen renkler iken püsküller de kıyafetlere hareket katmış.  

Kate Moss for Mango 2012 Kış Kampanyası

Mango’nun kış reklam kampanyasında Kate Moss yer alıyor. Kate Moss yine her bir parçayı harika taşımış demeden geçemeyeceğim. Mango’nun koleksiyonundan ipuçlarına gelirsek, çok düğmeli kabanlar yine bu kış bizimle olacak gibi görünüyor. Ayrıca, salaş kazaklar, gold detaylar, sivri burun topuklular, havuç model pantolonlar, ceketler, siyah mini elbiselerde koleksiyonda gördüklerimden..

Isabeli Fontana ile Mango Sonbahar Kış 2011

Mango, pre-fall lookbook‘undan sonra reklam kampanyasınıda yayınladı. Sonbahar/kış 2011 kampanyası görsellerinde Isabeli Fontana’yı görüyoruz. Isabeli Fontana görsellerdeki güzelliği ile yine dikkat çekiyor. Mango’nun koleksiyonunda ise siyah ağırlıklı parçalar görüyoruz. Leopar deseni, puantiye, deri ve kürk bu kış da bizimle olacak. Tüvit kumaşdan mini ve uzun ceketlerde bu kış trend olacak gibi duruyor. Ayrıca, payetli ve simli elbiseler ve bluzlar koleksiyondaki diğer dikkat çeken parçalardan..