mulberry yazıları..

Mulberry İlkbahar Yaz 2013 Reklamları

Kışın en sevdiğim zamanları geldi.. Dışarıda kar varken, yaz reklamlarının ve yaz koleksiyonlarının sunulduğu yazı özleten, yaz geliyor dedirten zamanlar. Şuan için yaz aylarına biraz uzak olsak da, bu kampanyalar biraz olsun yaz özlemimi giderir belki.:) İlkbahar yaz reklam kampanyaları hızla yayınlanmaya başladı.. Ben tabi ki en beğendiğim Mulberry İlkbahar Yaz 2013 Kampanyası ile başlıyorum. Düşünüyorum da bugüne kadar Mulberry’nin reklam kampanyalarından beğenmediğim oldumu acaba? Sanırım olmadı:) Gerçekten iyi …

Mulberry 2012 İlkbahar/Yaz Reklam Kampanyası

  Mulberry 2012 ilkbahar/yaz reklam kampanyasını görünce işte budur dedim. Yazı anımsatan, en dinamik, en renkli, yaz gibi capcanlı, rengarenk, şeker dolu bir kampanya olmuş. Dondurma ve şekerler ağız sulandıran cinsten. Sarı, yeşil ve şeker pembeleri görsellere rengarenk bir hava katmış. Ayrıca renkli desenler ve camel, pudra gibi tonlarda bulunuyor.. Tim Walker’ın elinden çıkan fotoğraflarda, Frida Gustavsson ve Lindsey Wixson modellik yapıyor.

Mulberry Sonbahar/Kış 2011 Reklam Kampanyası

Mulberry reklam kampanyasının görselleri tamamen sonbaharı anımsatıyor. 2011 sonbahar/kış sezonunda Mulberry’de gri, yeşil, bordo, haki ve toprak tonları yer alıyor. Çantalarda ve paltolarda, yeşil ve bordo tonlarına dikkat çekmek istiyorum çünkü bu kış rengarenk montlar giyeceğiz özellikle bordo ve yeşil paltolar çok moda olacak.. Diğer görseller için..

Mulberry Bel Çantaları

Bu yaz uzun ve minik çantalar çok kullanılacak. Çantalarda bi zamanlar büyük büyük bavul misali çantaları kullandıktan sonra şimdi de çanta boyutlarını küçükltüyoruz ve mini çantalar kullanmaya başlıyoruz. Mulberry’nin yeni bel çantalarıda mini boyutlarda. Uzun saplı bu çantalar üç farklı şekilde kullanılabiliyor ve bel çantası olarakta kullanabiliyorsunuz. Çantaların desenlerini çok beğendim.

Mulberry İlkbahar/Yaz 2011 Reklamları

Mulberry’nin 2011 ilkbahar yaz reklamları yayınlandı. Edward Enninful ve Tim Walker’ın elinden çıkan bu renkli kampanyada Nimue Smit ve Lindsey Wixson model olarak yer alıyor. Çiçeklerin rengarenk görüntüsü ile görsellere baktıkça içi açılıyor insanın.. Genelde pastel renkler kullanılan görsellerde denim renginin çokluğu dikkatimi çekti.. Çantalarda da pastel renkler ağırlıkta, özellikle kaplan deseni olmak üzere hayvan desenleri, denim ve toprak renginin tonları kullanılmış. Mulberry’nin çanta modellerini …