stradivarius 2011 yazıları..

Stradivarius Kış Lookbook

Stradivarius kış kataloğu beyazlar içerisinde görünüyor. Kuş tüyü detaylar bu sezon oldukça yaygın. Tamamen kuş tüyünden oluşan ceketde sevenler için şık bir parça olur. Ayrıca trikolarda bu kış en çok giyeceklerimiz arasına giriyor. Parlak, simli trikolardan daha öncede bahsetmiştim. Ve bu kışın en çok tercih edilen desenleri krokodil ve yılan derisi. Lookbookda yılan derisi ceketleri ve pantolonları da görüyoruz. diğer görseller için galeriye bakın..

Stradivarius 2011 Yaz Kataloğu

Stradivarius, yepyeni ve yazın gelmesi için sabırsızlandıran ‘Summer Attitude’  kataloğu ile yeni koleksiyonunu yayınladı. Koleksiyonda straples bluz ve elbiseler dikkat çekiyor.Elbiseler genelde desenli tercih edilmiş. Zaten bu sezon geometrik desenler, çiçek desenleri ve çizgiler hareketli trendlerden. Ayrıca bu sezon sıkça gördüğüm jean gömleklerde koleksiyonda yerini almış. Pembe, şeftali tonları, beyaz ve kırmızı da sık kullanılmış renklerden..

Stradivarius Color Special Lookbook

Stradivarius’ da bu sezonun canlı renklerine uygun bir lookbook hazırlamış. Lookbook’da renkli pantolonlar, etekler ve çizgili parçalar yer alıyor.. Daha önce de zara color dresses ve color pants lookbook’larını paylaşmıştım. Stradivarius published a lookbook with color pants and skirts.. Also, striped pieces are in the collection. I shared the zara lookbooks color dresses and color pants.

Stradivarius 2011 Mart Lookbook

Stradivarius, 2011 mart lookbookunu yayınladı. Mart ayı kataloğunda, denim parçalar, yüksek bel etekler, mini elbiseler, kroşe örgüler, kemerler ve özellikle çiçek desenleri dikkat çekiyor. Renklerde ise genelde pastel tonlar yer alıyor. Lacivert, kırmızı, tarçın rengi, krem rengi pembeler ve turuncu öne çıkıyor. Bu ay stradivarius’u sevdim. 🙂