topshop 2011 ilkbahar yaz yazıları..

Topshop Yaz Koleksiyonundan İlk Görseller

Topshop, yaz koleksiyonlarına ilk bakış için ilk görselleri yayınladı. Görsellerde bu yazın trendlerinden birçok parça görüyoruz. Kobalt mavisi, zümrüt yeşili, turkuaz, sarı, mercan gibi bu yazın popüler trendi neon renkler, batik boyama ile yapılmış tayt ve şifonlar, geniş çizgili desenler, meyve desenleri, yazın olmazsa olmazı beyaz bu yaz topshop’taki ürünler arasında. Ayrıca bu yazın trendlerinden biri olan tığ işleri yakalara hareketlilik kazandırmış.

Topshop Unique İlkbahar Yaz 2011

Londra moda haftasının ikinci gününde Topshop Unique İlkbahar/Yaz 2011 defilesi gerçekleşti. Topshop’ un koleksiyonunda, beyaz, kırmızı, sarı ve turuncu renkleri öne çıkıyor. Şifon elbiseler, taşlamalı ve parlak taş süslemeli denimler, süet ve ipek kumaşlar dikkat çekici. Ayrıca platform topuklu, bolca tokalı ve püsküllü ayakkabılar da dikkat çeken ayrıntılardan. Asimetrik kesimler ile elbiselere hareketli bir görünüm kazandırılmış. Çantalarda uzun askılar ve püsküller kullanılmış. Hareketli şifon elbiseler …

Topshop İlkbahar/Yaz 2011

Topshop’un ilkbahar/yaz 2011 için hazırladığı lookbooka göz atalım.. Topshop’un yaz koleksiyonunda beyaz, nude tonlar, parlak göz alıcı turuncu ve pembeler yer alıyor. Tarz olarak ise hippi ve kovboy tarzı kıyafetler, baskılı elbiseler, öne çıkıyor. Çoğu konbinde salaş bir tarzda kullanılmış olan parçalarda sarkan kumaşlar ve püsküller dikkat çekiyor..