topshop 2011 yazıları..

Topshop’dan Elbiseler

Topshop’un ‘Dress Up’  adını verdiği yeni koleksiyonunda birbirinden güzel elbiseler yer alıyor. Kroşeli, payetli, dantelli, tül ve fırfır detaylı elbiseler rengarenk ve çok şık. Yaz mevsimi gelirken hem günlük kullanabileceğiniz hem de balolarda giyilebilecek elbiseler bulunuyor. Mezuniyet balolarında, şık topuklular ile giyildiğinde herbiri çok güzel duracaktır. Koleksiyonunun elbise modellerine galeriden bakabilirsiniz.

Topshop Magazin ile İlkbahar Yaz 2011

Topshop, ‘214 Magazine’ isimli çıkardığı dergi ile 2011 ilkbahar yaz sezonundan ipuçları veriyor. Makrome örgüler, geniş kesim pantolonlar, çiçek desenleri, püsküller, platform topuklar, hasır şapkalar, yılan derisi deseni ve şifon elbiseler…  Ayrıca bahar sezonu için aksesuarlar ile ilgilide ipuçları verilmiş. Puantiyeli espadriller, denizci halatından kemerler, iri yüzükler ve geniş kenarlı hasır şapkalar baharda kullanabileceğiniz aksesuarlardan..

Topshop’ta Parlak Renkler

Neon renkler, moda haftalarında podyumlardan gördüğümüz popüler trendlerden. Neon renkler trendi, podyumlardan markaların koleksiyonlarına taşındı bile. Topshop da bu trendi koleksiyonuna taşıyanlardan. Topshop parlak renkleri, eteklerden elbiselere, bluzlara, çantalara, ayakkabılara ve ojelere kadar kısacası herşeyde kullanılmış. Fuşya, turkuaz, sarı, narçiçeği, kırmızı, elektrik mavisi en çok kullanılan renkler.

Topshop’un Yaz Koleksiyonları

Topshop, 2011 İlkbahar/Yaz sezonu için koleksiyonlarını yayınlamaya başladı. ‘Swedish Summer’  koleksiyonunda  70lerin stilini anımsatan bir hava yaratan Topshop, çiçek desenleri, berrak beyazı ve okyanus mavisini kullanarak tam bir yaz havası yaratmış. Koleksiyonda, işlemeli kumaşlar, kroşeler, dökümlü şifon parçalar ve  eskitme deriler dikkat çekiyor. Puantiyeler ve fırfır detaylarıda göze çarpanlar arasında. Ayrıca ahşap topuklu sandaletler ve hasır şapkalarda öne çıkan parçalardan.. ‘Graduation’ isimli diğer koleksiyonunda da, …