trend yazıları..

Trend Haberi: Çizgililer

Prada, Louis Vuitton, Marc Jacobs gibi öncü markaların yanı sıra Topshop, H&M ve Zara gibi markaların koleksiyonlarında da çizgileri oldukça sık görürüyoruz. Önümüzdeki yazın önemli trendlerinden biri çizgili desenler olacak gibi görünüyor. Çizgileri eskiden sadece tek renk ve düz bir şekilde görürken, bu sene karşımıza oldukça renkli bir şekilde gelecekler. T-shirtlerde, elbiselerde, çantalarda ve hatta ayakkabılarda bile bu sezon çizgileri göreceğiz..

Boyfriend Coat

Boyfriend jeans, boyfriend ceket ve boyfriend gömleklerinden sonra şimdilerde boyfriend montlar bu sezonun trendleri arasında. Modanın öncü markaları Kenzo, Chloe, Vanessa Bruno defilelerinde boyfriend montları gördüktükten sonra, Topshop, Zara, H&M gibi markalarda bu trendi koleksiyonlarına eklemeye başladılar. Sizde bu trendi yakalamak için bir tane boyfriend mont edinebilirsiniz. Bu trend, boyfriend jeanler veya ceketler kadar tutarmı dersiniz?

Trend Alarmı

Eskiden rock tarzında kullanıllan metal süsler ve aksesuarlar bu sezon modada trend haline geldi. Gri tonlarındaki metalleri parlak aksesuarlar ile birleştirerek, denim parçalar veya saten etek ve elbiseler ile kullanmak bir alternatif olabilir. _____________________________________________________________________ Just when you thought studs were reserved for night-crawling rocker types, the metal embellishment is now riveting soft grays, bright accessories and denim staples for summer. Aksesuar olarak kullanmanın yanı sıra, …