zara 2010 2011 yazıları..

Yılbaşı için Zara Evening Collection

Yılbaşının yaklaşması ile birlikte markalar da yılbaşı için koleksiyonlar yayınlamaya başladı. Zara’nın da ‘Evening Colleciton’ adını verdiği koleksiyonunu yılbaşı için hazırladığını düşünüyorum. Leopar deseni ve deri Zara’nın bu koleksiyonunda da yerini koruyor. Yılbaşı için örnek alınabilecek güzel kombinler var gerçekten. Diğer markalarında yılbaşı koleksiyonlarını paylaşmaya devam edicem..

Zara Kasım Lookbook

Zara, kasım lookbookunu yayınladı. Bu lookbookta leopar deseni, tayt ve deriler göze çarpıyor. Taytlarınızı artık ceket ve clucthlar ile kombinleyerek de kullanabilirsiniz ayrıca gözüme çarpan bir detayda taytların kısa trikolar ve mini deri ceketler ile kullanılması. Leopar desenli herşeyi edinebilirsiniz, bu kış leopar hiç bitmeyecek gibi..

Zara Magazin

Zara Magazin’in 2. sayısında, trendler ve bu sezonun gözde renklerinden ipuçları verilmiş. Bu sezon kırmızıyı herşeyde kullanacağız. Kırmızı ipek gömlekler, trikolar, kırmızı kumaş pantolonlar, kırmızı sivri burunlu topuklular ve babetler, kırmızı çantalar.. Leopar modasıda devam ediyor tabiki bu kış istediğiniz herşeyi leopar desenli alabilirsiniz.. Paltolarda ister feminen bir hava, isterseniz biraz maskülen tarzı tercih edebilirsiniz, ayrıca camel rengi paltolar bu sezonun favorileri arasında.