zara 2011 yazıları..

Zara Man Young Ekim 2011 Lookbook

Zara Man Young ekim lookbook’u yayınlandı. Ekim görünümlerinde hem spor hemde klasik tarzlar görüyoruz. Erkekler kareli, renkli gömleklerini giymeye devam edebilirler. Ayrıca bayanlarda süren denim gömlek çılgınlığı erkeklerde de oldukça yaygın. Zaten sevdiğim bir parça. 🙂 Bunların dışında blazer ceketler, kalın trikolar, trençkotlar ve klasik kabanlarda lookbookta yer alan parçalardan.

Zara 2011 Nisan Lookbook

Zara, nisan ayının lookbook’larını yayınlamıştı. Sınavlar, ödevler, işler derken  biraz gecikmelide olsa paylaşıyorum.. 🙂 Genelde, turuncu, yeşil, elektrik mavisi ve sarı gibi göze çarpan renklerde hazırlanan bir lookbook olmuş. Hatta, neon renkler ile lookbook’da color blocking trendi uygulanmış. Bahar aylarında herkesin tercih ettiği blazer ceketlerin çokluğuda gözüme çarpan detaylardan. Elbiseler, bol kesim pantolonlar ve çizgililerde dikkat çekiyor. Neon renkli kıyafet arayanlar mutlaka zara’ya bakmalı..

Zara Trf & Color Pants Lookbook

Zara Şubat ayında yayınladığı lookbooklar ile renkli jeanlerin haberini verdi. Bir çok markanın bahar koleksiyonlarında renkli, cıvıl cıvıl pantolonlar görüyoruz. Bu bahar herkes renkli pantolon giyecek. Ben zaranın gök mavisi ve kırmızı renkteki pantolonlarını çok beğendim. Payetli pantolonlar, etekler ve taytlar ile payet, zarada sık kullanılan detaylardan. Kamuflaj skinny pantolonlar ve military tarzı gömleklerde lookbookta kullanılmış. Ayrıca, renkli pantolonların altına giyilen renkli topuklular da dikkat …