zara indirim yazıları..

Zara Ekim 2011 Lookbook

Zara ekim lookbook’unda pastel renkler yer alıyor. Tüvit ceket ve kabanlar, transparan ipek gömlekler dikkat çeken parçalardan. Geometrik desenli kalın ve bol trikolarda göze çarpanlar arasında. Geniş paça pantolon ve ispanyol paça pantolonlarda lookbook’ta yer alan bu yılın trendlerinden.. Ayrıca parka sevenler zara ve mangoya bakabilirler. Resimde görmüş olduğunuz kürklü parkayı zarada bulabilirsiniz. diğer görseller için..

Zara Magazin

Zara Magazin’in 2. sayısında, trendler ve bu sezonun gözde renklerinden ipuçları verilmiş. Bu sezon kırmızıyı herşeyde kullanacağız. Kırmızı ipek gömlekler, trikolar, kırmızı kumaş pantolonlar, kırmızı sivri burunlu topuklular ve babetler, kırmızı çantalar.. Leopar modasıda devam ediyor tabiki bu kış istediğiniz herşeyi leopar desenli alabilirsiniz.. Paltolarda ister feminen bir hava, isterseniz biraz maskülen tarzı tercih edebilirsiniz, ayrıca camel rengi paltolar bu sezonun favorileri arasında.

Zara Ekim Lookbook

Zaranın ekim lookbooku yayınlandı. Koleksiyonda kırmızı, gri-siyah ve kahve-camel tonları ağır basıyor. Bu kış camel ve kırmızı renklerini sık sık göreceğiz. Bu sezon gardrobunuza camel ve kırmızı parçalar eklemeyi unutmayın. Lookbook’da uzun paltolar, yüksek bel etek ve pantolonlar, blazer ceket ve örgü kazaklar kullanılmış.