Sokaklardan 2012 Bahar Trendleri

Havalar ısınmaya başladı bahar geliyorum diyor artık nihayet.. Umarım tekrar soğuklar gelmez ve özlediğimiz güneşin keyfini çıkarırız. =) Havalar ısındı demişken, bahar geldi demişken, 2012’nin bahar trendlerine bakmadan olmaz. O zaman bakalım sokak stillerinden yansıyan bahar trendleri neler..

2012 bahar trendlerinde renk bloklarını yine görüyoruz. Geçen yaz oldukça popüler olan bu trend bu sezon da devam edecek..

Çiçek desenleri trendini daha önce yazmıştım. Çiçek desenlerini bu yaz her yerde göreceğiz demiştim. Elbiseler, etekler, pantolonlar, çantalar, ayakkabılar kısacası her parça çiçekler içinde olacak.

Desenleri karıştırıyoruz… Evet üstünüze puanlı, altınıza geometrik desenli parçalar giymek serbest. Bu sezon istediğiniz gibi desenlerle oynayabilirsiniz. Tabi uyumlu olduğunda çok şık görünme şansınız olduğu gibi uyumsuz olduğunda da kötü bir görüntü ortaya çıkması çok muhtemel. Yukarıdaki stillere bakıp  fikir edinebilirsiniz.

Tül, dantel, şifon kumaşlarla transparan detaylar elbiselerimizi süsleyen trend olacak bu sezon.

Bahar gelince en çok kullanılan ve sevilen pudra tonları yine ortaya çıkıyor..

Leopar, yılan, krokodil gibi hayvan desenleri yazın da bizimle olacak.

Baskılı tişörtler, elbiseler, trikolar öne çıkmaya başladı. Yaz sezonunda baskılı üstleri daha çok göreceğiz. Ama hayvan baskıları en çok kullanılanlardan olacak.

Siyah-beyaz birlikteliği bu sıralar çok dikkat çekiyor. Siyah-beyaz elbiseler, pantolonlar ve gömlekler çok şık duruyor.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.