bershka 2012 yazıları..

Bershka 2012 Nisan Lookbook

Bershka nisan lookbook’ta beyazın hakimiyeti ve desenlerin ağırlıklı olması dikkat çekiyor. Beyaz parçalarda, düz straples elbise, mini şort, beyaz gömlek yer alıyor. Denim gömlekler, deein yırtmaçlı maxi etekler, topuklu sandaletler, asimetrik etekler, kovboy çizmeleri nisan koleksiyonunda bulunan parçalar. Ayrıca, etnik desenler, geometrik desenli parçalar, hayvan desenler de dikkatimi çeken detaylar..

Bershka Yeni Aksesuarları

Bershka’nın yeni koleksiyonlarından aksesuarlarına göz atalım.. Fötr şapkalar, meyve figürleri, ince şallar Bershka’da gördüğümüz yeni aksesuarlar arasında.. Kolyeler, bilezikler ve yüzükler oldukça renkli aynen Bershka 2012 Yaz lookbook gibi.. =) Ananas figürlü kolyeye bayıldım! Çok şirin değil mi? Kırmızı bileklik de sevdiklerim arasında. Tam yaz günlerine göre canlı bir renk gündüz haricinde gece de çok şık durur. Bunlarda yine ananas desenli ve renkli desenler ile …

Bershka 2012 Yaz

Bershka 2012 yaz reklamları için yaz, tatil ve yolculuk temalı bir kampanya hazırlanmış. Açıkcası fotoğrafları görünce arabaya atlayıp kafama estiği gibi gidip dolaşıp tatil yapasım gelmedi diyemem. Bershka yaz koleksiyonunda, neon renkler oldukça ön planda. Kemerlerde, bilekliklerde, üstlerde, mini şortlarda neon renkler kullanılmış. Turuncu, yeşil, sarı, pembe neon renkleri dikkat çekiyor.

Bershka 2011 Ekim Lookbook

Bershka ekim ayı lookbook’u yayınlanmış. Sarı, bordo, siyah ve kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılmış. Desenli elbiseler, geniş pantolon, motorcu tarzı ceketler, trikolar, mini montlar dikkat çeken parçalardan. Bu sezon geniş paça pantolonları ve yılan derisi desenini mutlaka edinmelisiniz.. Diğer görseller için..