hm 2012 yaz koleksiyonu yazıları..

H&M’den Yardımsever Bir Koleksiyon

H&M’in yeni koleksiyonu hem yaz günleri için ideal, hem de çok yardımsever! H&M Hawai esintili yeni koleksiyonu ile sıcacık Hawai figürleri tam yazlık! “H&M for Water” koleksiyonu, dünyanın bazı fakir bölgelerine temiz su ve sanitasyon sağlamak için çalışan WaterAid’e bağışlanmak üzere satışa sunuluyor. Satışların %25’i WaterAid’e bağışlanacakmış. Tatili hatırlatan bu koleksiyonda, nostaljik çiçek desenli yarım üstler, etekler, palmiye desenli elbiseler ve eteklerle Hawai’lilerin rahat yaşam tarzı …

H&M Bikini ve Mayoları

Bu hafta havalar her ne kadar yağmurlu da olsa, yaz geliyor ve plaj modası başlıyor. H&M bikini ve mayo koleksiyonu her sene olduğu gibi yine harika. renkli desenlerden, düz ve sade modellere kadar birçok seçenek mevcut. Ayrıca fiyatlar gerçekten inanılmaz. Üst ve altları ayrı ayrı alıp kendiniz uyumlu bir şekilde birlikte giyebilirsiniz.. Şimdi modellere bakalım.

H&M 2012 Bahar Kataloğu

H&M 2012 Bahar koleksiyonunun ilk parçalarını beğendim. Mini şortlar, ipek gömlekler, dar paça pantolon modelleri bulunuyor. Üstteki mini şort ve blazer ceket kombini hoşuma gitti. Yaz için güzel bir fikir. Lacivert pantolon kesiminide çok beğendim. Normalde pek bu tip kesimler tercihim değildir ama hoş duracak bir modeler benziyor. İpek gömlekle de güzel bir görünüm yakalanmış.