massimo dutti 2012 yazıları..

Massimo Dutti 2012 Mart Lookbook

Markaların yayınlanan lookbook’larında bahar habercisi parçalar görmeye başlıyoruz. Massimo Dutti’nin mart ayı lookbook’u da aynen böyle olmuş. Renkler, kumaşlar, kesimler kesinlikle bahar geldi diyor. E gelsin artık baharda! =) Massimo Dutti mart koleksiyonuna bakacak olursak, nane yeşili, sarı, turuncu, bebe mavisi, turkuaz, yeşil, şeftali rengi gibi harika renkler yer alıyor. Ayrıca geometrik kesimler, uçuş uçuş şort ve pantolonlar, şifon kumaşlar, geniş paçalı hareketli pantolon, mini …

Massimo Dutti 2012 İlkbahar/Yaz Aksesuarları

Bu kar kış bitince önümüz bahar.. Cıvıl cıvıl renkleri, yeni açan çiçeklerin kokusunu, havanın güzelliğini en sevdiğim mevsim. İlkbahar/yaz koleksiyonlarına bakarken arada bi bu sezonun aksesuarlarına da göz atmakta fayda var. Tabiki yaz döneminin en önemli aksesuarı güneş gözlükleri, şapkalar..  Massimo Dutti’nin aksesuar koleksiyonunda yılan deseni, şallarda puantiyeler ve su yeşili, sarı, bordo gibi renkler bulunuyor.

Massimo Dutti 2012 İlkbahar Yaz

Massimo Dutti İlkbahar/Yaz 2012 reklam kampanyası yayınlandı. Hunter&Gatti tarafından fotoğraflanan kampanyada, Arizona Muse modellik yapıyor. Kampanya görsellerinden gördüğüm üzere, Massimo Dutti’de bu sezon renkli olan markalardan. Elektrik mavisi, mercan, yeşil, sarı gibi renkler yer alıyor. Ayrıca çiçek desenleri ve yılan deriside dikkat çeken detaylardan. Bebe yaka ve erkek yakalar, tek renkten oluşturulan kombinler öne çıkıyor. Diğer görseller için galeriye bir tık lütfen =)