metalik renk trendi yazıları..

Altın Rengi Nasıl Giyilir

Işıltılar, payetler, simler, altın, gümüş, bronz renkleri, metalik trendi yükseldikçe bu renkler günlük hayatımızada dahil oldu. Artık Metalik ve parlak renkleri sadece geceleri değil gündüz de giymeyi tercih ediyoruz. Peki zaten başlı başına çok gösterişli duran bu renkleri nasıl giymeliyiz? Bunun için ünlülerden ve sokak stillerinden örneklere bakalım.. Genellikle siyah ve daha az iddaalı renkler ile kullanılmış.

Trend: Metalik Renkler

Bu yaz sıkça gördüğümüz metalik renkleri kışında kullanmaya devam edeceğiz. Balmain, Proenza Schouler, Dolce&Gabbana, Marc Jacobs gibi ünlü markaların koleksiyonlarında oldukça sık kullanılan metalik renkleri bu kış rahatlıkla her parçada kullanabilirsiniz. Bu trend özellikle gece dışarı çıkarken daha çok tercih ediliyor. Yılbaşı gecesi içinde bir alternatif olarak düşünülebilir! Bu sezon metalik trikolarıda sık sık göreceğimizi daha önce yazmıştım.

Metalik Simli Trikolar

Yazın bitmesiyle birlikte sonbahar sezonun yeni parçaları çıkmaya başladığında ilk gözüme çarpanlar metalik renkte, simli trikolar olmuştu.. Yaz aylarında öne çıkan metalik renkler bu sezonda devam ediyor. Bu kış özellikle trikolarda metalik renkler tercih edilecek. Akşam dışarı çıkarken de giymek için iyi bir tercih olabilir. Almak isteyenler stradivarius ve zara’da bulabilirler.. Diğer modeller için..

Metalik Giyinin

Bu sezon en çok ojelerde kullanılmakla birlikte pantolonlarda, eteklerde, elbiselerde ve ayakkabılarda metalik modası devam ediyor. Sadece gri, bronz ve altın renklerinin metalikleri değil, tüm renklerde parlaklık moda oldu.. Ayrıca metalik elbiseler yılbaşı gecesi içinde tercih edilebilir.