topshop ürünleri yazıları..

Topshop’ta Parlak Renkler

Neon renkler, moda haftalarında podyumlardan gördüğümüz popüler trendlerden. Neon renkler trendi, podyumlardan markaların koleksiyonlarına taşındı bile. Topshop da bu trendi koleksiyonuna taşıyanlardan. Topshop parlak renkleri, eteklerden elbiselere, bluzlara, çantalara, ayakkabılara ve ojelere kadar kısacası herşeyde kullanılmış. Fuşya, turkuaz, sarı, narçiçeği, kırmızı, elektrik mavisi en çok kullanılan renkler.

Topshop’un Yaz Koleksiyonları

Topshop, 2011 İlkbahar/Yaz sezonu için koleksiyonlarını yayınlamaya başladı. ‘Swedish Summer’  koleksiyonunda  70lerin stilini anımsatan bir hava yaratan Topshop, çiçek desenleri, berrak beyazı ve okyanus mavisini kullanarak tam bir yaz havası yaratmış. Koleksiyonda, işlemeli kumaşlar, kroşeler, dökümlü şifon parçalar ve  eskitme deriler dikkat çekiyor. Puantiyeler ve fırfır detaylarıda göze çarpanlar arasında. Ayrıca ahşap topuklu sandaletler ve hasır şapkalarda öne çıkan parçalardan.. ‘Graduation’ isimli diğer koleksiyonunda da, …

Topshop İlkbahar/Yaz 2011

Topshop’un ilkbahar/yaz 2011 için hazırladığı lookbooka göz atalım.. Topshop’un yaz koleksiyonunda beyaz, nude tonlar, parlak göz alıcı turuncu ve pembeler yer alıyor. Tarz olarak ise hippi ve kovboy tarzı kıyafetler, baskılı elbiseler, öne çıkıyor. Çoğu konbinde salaş bir tarzda kullanılmış olan parçalarda sarkan kumaşlar ve püsküller dikkat çekiyor..