topuklu ayakkabılar yazıları..

Benim Seçtiklerim

Her bayan gibi benimde ayakkabı tutkum var tabiki.. Beğendiğim modelleri bir araya getirip sizinle paylaşmak istedim. işte bunlar benim seçtiğim ayakkabılar. Eklediğim modellerde Louboutin ve YSL modellerinin hepsine bayılıyorum! Fiyatları biraz tuzluda olsa benzer modellerini buldukça alıyorum. Bu arada modellerin benzerlerini görenler haber verebilirler.. 🙂

Sivri Buruna Dönüş

Sivri burunlu ayakkabıları uzun zamandır ortalıklarda görmüyorduk.. Fakat modada geriye dönüş söz konusu olunca tabiki sivri burunlu ayakkabılara da sıra geldi. Rahatlık konusunda tartışılır fakat şıklık konusunda bazı kıyafetlere tam oturan ayakkabı tipleridir bence. Babetlerde sivri burundan pek hoşlanmıyorum ama topuklu ayakkabılarda güzel durabiliyor. Mary-Kate Olsen’in ayağındakiler ve Stella McCartney’ in koleksiyonundaki ayakkabılar hoşuma gitti.

Şık Gece Ayakkabıları

Düğün, davet, mezuniyet gecesi sezonu açılmışken herkese yardımcı olabilecek bir yazı paylaşmak istedim. Kıyafet bulunurda, kıyafete uygun ayakkabı seçimi zordur ve biraz özen ister. Ayakkabı kendini şıklığı ile belli etmelidir ayrıca ayağa ve elbiseye uyumu ile ama elbiseyi gölgede bırakmamalıdır. Kıyafetinize uygun ayakkabıyı bulmak için gece ayakkabılarına göz atmakta fayda var..