zara 2012 yaz yazıları..

Zara TRF Mayıs Lookbook

Zara TRF’nin mayıs lookbook’u çok güzel görünüyor. Renkler, desenler, kesimler, parçalar çok hoş gerçekten. Renk olarak genelde pastel tonlar kullanılmış ve çok da güzel tonlar olmuş. Lookbook’ta boyfriend jeanlerin yanında, feminen parçalar da bulunuyor. Dantelli maxi etekler, payet ve püsküller ile süslenmiş elbise ve üstler, payetli ve taşlanmış mini şortlar ve tığ işi yelekler gözüme çarpan parçalardan..

Zara Woman 2012 Nisan Koleksiyonu

Zara Woman nisan lookbook’unu yayınladı. Koleksiyonda genelde beyaz hakimiyeti görülüyor. Beyaz dışında, mavi, yeşil tonları, sarı ve mecan gibi renkler kullanılmış.  Beyaz ceketler, yelekler ve pantolonlar öne çıkan detaylar arasında. Ayrıca desenli parçalarda çiçek desenleri ve mavi, yeşil gibi renklerin kullanımını görüyoruz. Spor mini etek, mini şortlar, tül ve danteller, dökümlü kumaşlar, beyaz ve uçuk tonlarda kullanılan payetler, ipek şifon kumaşlar özellikle gömleklerde, tüvit ceket, …

Zara Woman Mart 2012 Lookbook

Zara mart lookbook’da siyah, beyaz, uçuk pembe, turkuaz ve sarılar göze çarpıyor. Renkler genelde pastel tonlarda kullanılmış. Kıyafetlerde ise, ipek gömlekler dikkat çekiyor. Ayrıca mart koleksiyonunda, mini etek, şort ve elbiseler, deri ceketler bulunuyor. Tül, püskül ve zımba detaylarıda öne çıkan ayrıntılardan..