Etiket arşivi: yılbaşı elbise modelleri

Bershka 2012 Yılbaşı Koleksiyonu

Aralık ayını da yarılamışken, büyük bir hızla bütün yılbaşı koleksiyonlarını tek bir eksik kalmadan incelemek ve paylaşmak istiyorum. Bu sıralar çok fazla zaman bulamadığım için her fırsat bulduğumda, markaların yılbaşı koleksiyonlarını paylaşacağım.

Bershka’nın yılbaşı lookbook’unda genelde payetlerle ve simli işlemelerle süslenmiş parçalar bulunuyor. Kabarık tüllü eteklerin ve transparan detayların çok kullanıldığı lookbook’lardan biri. Transparan süslemeleri sevenler Bershka’ya mutlaka bakmalılar. Ayrıca, mini siyah bir elbise istiyorum diyorsanız da adresiniz yine Bershka olmalı. =)

Okumaya devam et

H&M 2012 Parti Koleksiyonu

Aralık ayına girmek üzereyken “yılbaşında ne yapsak?” soruları ara sıra akıllara gelirken “ne giysek?” yine en çok düşünülen şey olcak. Markalarda şimdiden yılbaşı için hazırladıkları koleksiyonları yayınlamaya başladılar. İlk lookbook paylaşımımı H&M’den yapıyorum. Kırmızı elbiseler, dantelli elbiseler, peplum etek ve elbiseler, transparan detaylar harika.. Hem modelleriyle hem de fiyat aralığıyla oldukça memnun edici bir koleksiyon olmuş.

When december is coming, it is hard to make a decision on your dress for new year’s eve. So, the famous brands are publishing their party collections. I’am sharing the H&M lookbook at first. The red dresses, peplum dresses, lace and transparent details are gorgeous.. You should take a look at the collection.

Okumaya devam et

Koton ‘Party Wear’ Koleksiyonu

Yılbaşı için elbise bakmaya zaman bulamayıp, son dakika aramaları yapanlara bir önerim var. Koton ‘party wear’ koleksiyonu sizin için iyi bir alternatif olabilir. Koleksiyonda, sade ve simli elbiseler, pırıltılı üstler, dantel detayları, transparan kumaşlar, büstiyerler bulunuyor. Koleksiyonu galeriden inceleyebilirsiniz.

Okumaya devam et

Topshop Yılbaşı Koleksiyonları

Topshop yılbaşı koleksiyonlarında dantel, payet, kürk, tül etekler, deri ve metalik renkli parçalar dikkat çekiyor. Ayrıca bordo, siyah, pudra ve mavi renkleri bulunuyor.

Diğer yılbaşı koleksiyonlarına buradan bakabilirsiniz..

Okumaya devam et

Yılbaşı Elbise Modelleri

Bildiğiniz gibi yılbaşı yaklaşıyoor! Mağaza vitrinlerinde ve raflarda yılbaşı gecesi için birbirinden güzel elbiseler görüyoruz.. Bu sene için yılbaşı alternatifleri arasında bence payet, dantel veya transparan detaylı elbiseler düşünüşebilir. Tabi ki siyahtan vazgeçmeyenler içinde bir çok model bulunuyor. Umarım fikirlerimden ilham alıp kendinize güzel bir elbise bulursunuz..

Bu arada güzel bir yılbaşı hediyesi düşünüyorsanız eğer her bayanın gözdesi çantalar bunun için çok iyi bir fikir olacaktır. Yılbaşına kadar Mill&Fashion’da 25 TL indirim çekide kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak, “dgndrmkzn” kodunu kullanarak çekinizi kullanabilirsiniz! 

 

 

 

Okumaya devam et