hm 2012 yazıları..

H&M 2012 Sonbahar Lookbook

H&M 2012 sonbahar koleksiyonu Lana Del Ray ile tanıtıldı. Lana Del Ray lookbooklar da gözüme hoş görünmese de H&M’in sonbahar koleksiyonu sayesinde yırtmış diyelim. H&M Sonbahar modasında, skinny jeanler ve taytlar en beğendiğim parçalar oldu. Ceketler, hırkalar ve şık trikolarda koleksiyonun diğer güzel parçaları.. Kış için en kısa zamanda H&M’e uğramak lazım diyorum.. =)

H&M ve Maison Martin Margiela İşbirliği

H&M, 2012 Sonbahar/Kış sezonu için yeni bir tasarımcı işbirliğini duyurdu. Fransız bir moda evi olan MAISON MARTIN MARGIELA ile yapılacak koleksiyonda kadın ve erkek giyim ve aksesuarlarını içerek. Lansmanı 12 Kasım 2012’de yapılacak olan bu çalışma dünyada yaklaşık 230 H&M mağazasında satışa sunulacakmış. Merakla bekleyeceğimiz bir işbirliği daha geliyor anlaşılan. 🙂

H&M’den Yardımsever Bir Koleksiyon

H&M’in yeni koleksiyonu hem yaz günleri için ideal, hem de çok yardımsever! H&M Hawai esintili yeni koleksiyonu ile sıcacık Hawai figürleri tam yazlık! “H&M for Water” koleksiyonu, dünyanın bazı fakir bölgelerine temiz su ve sanitasyon sağlamak için çalışan WaterAid’e bağışlanmak üzere satışa sunuluyor. Satışların %25’i WaterAid’e bağışlanacakmış. Tatili hatırlatan bu koleksiyonda, nostaljik çiçek desenli yarım üstler, etekler, palmiye desenli elbiseler ve eteklerle Hawai’lilerin rahat yaşam tarzı …

H&M 2012 Swimwear Lookbook

H&M 2012 Swimwear modellerini yayınlandı. 2012 yaz bikini modellerinde, genelde straples üstler görüyoruz. Aynı zamanda, dore detayları bikini süslemelerinde dikkat çeken detaylardan. Renkler sade ve pastel tonlarda kullanılmış. Benim favorim üstteki beyaz renk model ve mor renkte yazı desenli modeller oldu. Victoria’s Secret 2012 bikini modelleri için tıklayın!

H&M 2012 Bahar Kataloğu

H&M 2012 Bahar koleksiyonunun ilk parçalarını beğendim. Mini şortlar, ipek gömlekler, dar paça pantolon modelleri bulunuyor. Üstteki mini şort ve blazer ceket kombini hoşuma gitti. Yaz için güzel bir fikir. Lacivert pantolon kesiminide çok beğendim. Normalde pek bu tip kesimler tercihim değildir ama hoş duracak bir modeler benziyor. İpek gömlekle de güzel bir görünüm yakalanmış.