New York Moda Haftasında Ünlüler

New York Fashion Week’te “2012 fall” koleksiyonları tanıtılırken, ünlülerde ön sırada yerlerini almışlar. Ünlülerden benim en beğendiğim isim Olivia Palermo oldu. Olivia Palermo’nun giydiği deri kombinini ve kürk-ispanyol paça jean kombinini çok beğendim. Zaten kendisini çok beğeniyorum ne giyse bana güzel geliyor kız..

Nikki Reed’de ön sırada eşiyle birlikte oturuyor. Metalik rengi ceketi ve maxi elbisesi güzel bir tarz olmuş.

Mary-Kate ve Ashley Olsen siyahlara bürünmüşler ama yakışmış şimdi. Birinin elinde yılan derisi mini çantası birinin elinde eldivenleri ile şık görünüyorlar diyecek sözüm yok.

Alexa Chung her zaman tarzıyla beni büyüleyen isimlerden. Yine üzerindeki bir parçaya aşık oldum!

Ashley Greene, sevimli yüz diye hitap ettiklerim arasında. Yine sevimli yüzü ve güzel kırmızı elbisesiyle çok şirin görünüyor. Elbisesinin önündeki detayda hoş duruyor.

Emma Stone, kızıl rengin hakkını veren yüzlerden bence. Ünlülerin kızıl renk denemelerinde, en çok yakışan Emma Stone gibi geliyor bana. O da kırmızı, sade, düz kesim bir elbise tercih etmiş.

Leighton Meester ve Vera Wang. Leighton Meester’a da eski Gossip Girl günlerinden midir nedir bir hayranlığım var söylemeden geçmeyeyim. Yeşil ve mavi tonlarındaki renkli, hareketli elbisesi üzerinde hoş durmuş. Fakat makyajında bir sorun yok mu? Ya da yorgunluktan gözleri şişmiş herhalde ondan öyle geliyor banada.

Blake Lively’de güzel bacaklı, güzel yüzlü kız. Beyaz elbisesi, sarı saçları ve pembe ruju bana güzel göründü. Sadece siyah opak çorapları beyazın altına ilk bakışta pek yakıştıramamıştım. Fakat baktıkça gözü alışıyor insanın ve çok kötü gelmiyor..

Taylor Momsen, Gossip Girl’de ünlenen isimlerden. Dizinin başlarında hanım hanımcık küçük bir kızken sonradan bu hale getirdi kendini. Konserlerinde verdiği frikiklerden bahsetmiyorum bile. Ama göz makyajı hariç kıyafet seçimleri hoşuma gitti.

Jessica Alba, turkuaz rengi deri detaylı elbisesi ile ortama renk katan isimlerden. Makyajını, elbisesini, elbisesinin rengini çok beğendim.

Söylemeden geçemeyeceğim, gömlek-triko ikilisi bu sıralar en çok beğendiklerimden!

Galeriden devam ediniz.. =)

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.